Gandia vibra amb la rítmica autonòmica

El passat cap de setmana, la Federació de Gimnàstica de la Comunitat Valenciana va celebrar la Fase Provincial i Autonòmica per al Campionat d’Espanya Individual i Masculí, i Equips de Gimnàstica Rítmica a Gandia i Ontinyent.

Gandia i Ontinyent es van convertir el passat cap de setmana en les respectives seus de la Fase Provincial i Autonòmica per al Campionat d’Espanya Individual i Masculí, i Equips de Gimnàstica Rítmica.

La rítmica provincial i autonòmica va reunir els millors gimnastes i clubs de diferents categories per a mesurar el seu nivell en un cap de setmana intens, replet d’actuacions i amb l’exigent protocol sanitari que ve desenvolupant la Federació de Gimnàstica de la Comunitat Valenciana en les últimes competicions.

Sense públic, i complint amb totes les mesures, Gandia va inaugurar les competicions amb la celebració de la Fase Provincial i Autonòmica corresponent al Campionat d’Espanya mentre que el poliesportiu d’Ontinyent va posar el fermall d’or amb el provincial i autonòmic per Equips GR.

Resultats Fase Provincial i Autonòmica per al Campionat d’Espanya Individual i Masculí GR – dissabte 22/05 (Gandia)

Aleví Open General Alacant

1) Miley Martínez (Jennifer Colino)
2) Kateryna Trukhachena (Les Marines)
3) Cristina Cincileti (Torrevella)

Aleví Open General Autonòmic

1) Miley Martínez (Jennifer Colino)
2) Noa Esplugues (Aceus)
3) Kateryna Trukhachena (Les Marines)

Infantil Open General Alacant

1) Daniela Picó (Alcoi)
2) Aniya Tuganbekova (Jennifer Colino)
3) Laia Rodríguez (Benidorm)

Infantil Open General Autonòmic

1) Daniela Picó (Alcoi)
2) Sofía Ortells (CEG Almussafes)
3) Aniya Tuganbekova (Jennifer Colino)

Benjamí Open

1) Diana Temerbulatova (Jennifer Colino)
2) Sophie Anna O Reilly (Les Marines)

Aleví Fase Provincial Alacant General

1) Miley Martínez (Jennifer Colino)
2) Cristina Cincilei (Torrevella)
3) Cristina Más (Chamara)

Aleví Fase Provincial València General

1) Noa Esplugues (Aceus)
2) Gabriela *Berezo (Margaix)
3) Chloe Tarraso (Roquette Benifaió)

Aleví Fase Autonòmica General

1) Miley Martínez (Jennifer Colino)
2) Noa Esplugues (Aceus)
3) Gabriela Berezo (Margaix)

Infantil Fase Provincial Alacant General

1) Daniela Picó (Alcoi)
2) Laia Rodríguez (Benidorm)
3) Paula Hernández (Alcoi)

Infantil Fase Provincial València General

1) Sofía Ortells (CEG Almussafes)
2) Lucía Muñoz (Atzar)
3) Alba Vidal (Ontinyent)

Infantil Fase Provincial Castelló General

1) Amanda Mariona (Mabel)
2) Sofía Arimon (Mabel)

Infantil Fase Autonòmica General

1) Daniela Picó (Alcoi)
2) Sofía Ortells (CEG Almussafes)
3) Amanda Mariona (Mabel)

Júnior Fase Provincial Alacant General:

1) Lucía Leshan Canyes (Jennifer Colino)
2) María García (Alcoi)
3) Marina Gómez (Calp)

Júnior Fase Provincial València General:

1) Marina Cortelles (CEG Almussafes)
2) Rebeca Bernabéu (Vida Gandia)
3) Ariadna Jiménez (Manises)

Júnior Fase Provincial Castelló General:

1) Inés Victoria Wucik (Lledó)

Júnior Fase Autonòmica General:

1) Lucía Leshan Canyes (Jennifer Colino)
2) María García (Alcoi)
3) Marina Cortelles (CEG Almussafes)

Júnior Fase Provincial General Alacant Open

1) Lucía Leshan Canyes (Jennifer Colino)
2) María García (Alcoi)
3) Laura Mena (Club Calp)

Júnior Fase Provincial Per Aparells i General Castelló:

1) Lucía González (Mabel Benicarló)

Sènior Fase Provincial General Alacant:

1) Estela Monzó (Sant Vicent)
2) *Elba Navarro (Sant Jordi D’Alcoi)
3) Carla Rodríguez (Sant Vicent)

Sènior Fase Provincial General València:

1) Ángela Celeste Ku (Colonial)
2) Julieta Alejandra Ku (Colonial)

Sènior Fase Provincial General Castelló:

1) Berta Marín (Mabel)
2) Carla Littardi (Mabel)

Sènior Fase Autonòmica General:

1) Berta Marín (Mabel)
2) Carla Littardi (Mabel)
3) Estela Monzó (Sant Vicent)

1r Categoria Fase Provincial Per Aparells i General Alacant:

1) Tatyana ShevChyck (Jennifer Colino)
2) Kira Dalua (Benidorm)
3) Blanca Tomás (Torrevella)

1r Categoria Fase Provincial Per Aparells i General Alacant:

1) Claudia Guzmán (Morvedre)
2) Claudia Moreno (Quart de Poblet)

1r Categoria Fase Provincial Per Aparells i General Castelló:

1) Nora Gómez-Manzanilla (Mabel)
2) Judit *Carmaniu (Mabel)

1r Categoria Fase Autonòmica General:

1) Tatyana ShevChyck (Jennifer Colino)
2) Kira Dalua (Benidorm)
3) Nora Gómez-Manzanilla (Mabel)

Individual Masculí

Benjamí Fase Provincial per Aparells i General València:

1) Xavi Requena (*Morvedre)

Aleví Fase Provincial per Aparells i General València:

1) Víctor Gomar (CEG Almussafes)

Infantil Fase Provincial per Aparells i General Alacant:

1) Rubén Gil (Almoradí)

Infantil Fase Provincial per Aparells i General València:

1) José Cabrera (Morvedre)

Infantil Fase Autonòmica General

1) Rubén Gil (Almoradí)
2) José Cabrera (Morvedre)

Júnior Fase Provincial per Aparells i General Alacant:

1) Mario Ruíz (Sedaví)

Sènior Fase Provincial per Aparells i General Alacant:

1) Razvan Adrián (Sant Vicent)

Sènior Fase Provincial per Aparells i General València:

1) Cristián Alcahud (Ritmoliva)

Sènior Fase Autonòmica General:

1) Razvan Adrián (Sant Vicent)
2) Cristián Alcahud (Ritmoliva)

1r Categoria Fase Provincial per Aparells i General Alacant:

1) David Pérez (Vila joiosa)

1r Categoria Fase Provincial per Aparells i General València:

1) Álvaro Pradas (Colonial)
2) Álvaro Pino (Vida Gandia)

1r Categoria Fase Autonòmica per Aparells i General València:

1) Álvaro Pradas (Colonial)
2) Álvaro Pino (Vida Gandia)
3) David Pérez (Vila joiosa)

Resultats Fase Provincial i Autonòmica Equips de Gimnàstica GR – diumenge 23/05 (Ontinyent)

Benjamí General:

1) Chamara
2) Calp

Aleví General:

1) Jennifer Colino
2) Almara Burjassot
3) CGR Llíria

Infantil General:

1) Dénia 1
2) Jennifer Colino
3) Almara Burjassot

Júnior General:

1) Riba-roja
2) Calp
3) Torrepaterna

Sènior General:

1) CD Ontinyent
2) Jennifer Colino
3) CEG Almussafes

1r Categoria General:

1) Almara Burjassot
2) Dénia
3) CGR Llíria

Et Pot Interessar